Стаята ни беше просторна и уютна. Недостатъкът беше, че при премахване на картата климатика се изключва и стаята ставаше студена. През зимния сезон може да се измисли нещо централно, за да се избегне този дискомфорт. Чистотата и персонала бяха на страхотно ниво. Храната беше малко и не стигаше(докато минат двама човека и свършва) след това трябва да чакаш, за да се изнесе още. Празничната вечеря не беше измислена адекватно, гостите бяха разпределени на две, на незнаен принцип. Ние се паднахме на първия етаж , където само формално имаше DJ, нито бяхме приветствани, нито имаше някаква музика, особено в залата, в която бяхме даже беше спряла и колоната. След известно време се преместихме на 4я етаж, където DJ беше адекватен имаше танци и уж се заформи купон, но след като вече бяхме отчаяни и ядосани дори това не успя да ни развесели. Да не говорим, че под празнична вечеря се разбира да има обслужване и сервиз, а не на блок маса, която започна в 21:30 и храната отново се изпаряваше. Разлика между празничната вечеря и вечеряха на следващата вечер нямаше. Силно разочаровани сме и не бихме повторили. В 00:00 часа можеше да поднесат шампанско и да се поздравим за новата година, но DJ си пускаше музика и ако гостите не бяхме скочили да му покажем часовника нямаше да има дори и никаква реакция за това, че вече е стартирала новата година.
Препоръчвам хотела за градско настаняване извън празничен сезон. Забележката ми е към хотелския мениджмънт да не приемат настанявания за новогодишната нощ и изобщо новогодишни празници извън капацитета на ресторанта си! Също така да наемат квалифициран диджей, който е адекватен на аудиторията си.
Мнения за Хотел Anatolia
3.9/5Отзиви от гости посетили хотел Хотел Anatolia
-
-
-
-
-
4/5-
-
-
-
-
4.5/5-
-
-
-
-
2.8/5-
-
-
-
-
2/5-
-
-
-
-
4/5Дебора Гачевска
Стаята ни беше просторна и уютна. Недостатъкът беше, че при премахване на картата климатика се изключва и стаята ставаше студена. През зимния сезон може да се измисли нещо централно, за да се избегне този дискомфорт. Чистотата и персонала бяха на страхотно ниво. Храната беше малко и не стигаше(докато минат двама човека и свършва) след това трябва да чакаш, за да се изнесе още. Празничната вечеря не беше измислена адекватно, гостите бяха разпределени на две, на незнаен принцип. Ние се паднахме на първия етаж , където само формално имаше DJ, нито бяхме приветствани, нито имаше някаква музика, особено в залата, в която бяхме даже беше спряла и колоната. След известно време се преместихме на 4я етаж, където DJ беше адекватен имаше танци и уж се заформи купон, но след като вече бяхме отчаяни и ядосани дори това не успя да ни развесели. Да не говорим, че под празнична вечеря се разбира да има обслужване и сервиз, а не на блок маса, която започна в 21:30 и храната отново се изпаряваше. Разлика между празничната вечеря и вечеряха на следващата вечер нямаше. Силно разочаровани сме и не бихме повторили. В 00:00 часа можеше да поднесат шампанско и да се поздравим за новата година, но DJ си пускаше музика и ако гостите не бяхме скочили да му покажем часовника нямаше да има дори и никаква реакция за това, че вече е стартирала новата година.
Елка Кондакова
Препоръчвам хотела за градско настаняване извън празничен сезон. Забележката ми е към хотелския мениджмънт да не приемат настанявания за новогодишната нощ и изобщо новогодишни празници извън капацитета на ресторанта си! Също така да наемат квалифициран диджей, който е адекватен на аудиторията си.
Борислава Георгиева